Archiv článků

Baník doma nestačil na tým Sedliště !!!

21.05.2017 19:52
Mužstvo mužů Baníku včera sehrálo doma mistrovské utkání, ve kterém doma nestačilo na tým TJ BDSTAV Sedliště a prohrálo výsledkem 1:3 (0:2) a připsalo si tak třetí prohru v řadě. Jedinou branku Baníku vstřelil Jan Hovůrka.

Z Veřovic bez bodů a prohrou 3:1 !!!

13.05.2017 22:02
Mužstvo mužů Baníku dnes sehrálo mistrovské utkání na hřišti mužstva AFC Veřovice, odkud odjíždí po velmi špatném výkonu bez bodů za prohru 3:1 (1:1). Jedinou branku Baníku vstřelil Radim Smiga.

Starší přípravka vysoko prohrála !!!

11.05.2017 23:49
Starší přípravka Baníku sehrála dnes mistrovské utkání na hřišti mužstva FK Bospor Bohumín odkud odjíždí s nulovým bodovým ziskem díky vysoké prohře 19:1, když poločasový stav byl 9:1. Jedinou branku Baníku vstřelil Michal Pařík.

Starší žáci doma prohráli !!!

08.05.2017 13:33
Mužstvo starších žáků dnes sehrálo domácí mistrovské utkání proti týmů TJ Internacionál Petrovice a prohrálo vysokým výsledkem 1:11, když poločasový stav byl 0:6. Jedinou branku Baníku vstřelil Matěj Cyž.

Vyrovnaný zápas s nešťastným koncem !!!

08.05.2017 13:32
Mužstvo mužů Baník včera sehrálo domácí mistrovské utkání proti silnému týmů TJ Unie Hlubina. Ve velmi vyrovnaném a kvalitním utkání měli naši hráči více šanci, ale ani jednu neproměnili, za to hosté se prosadili dvakrát, a tak si domů odvezli tři body za vítězství 0:2 (0:0).

Starší žáci dnes prohráli !!!

06.05.2017 20:15
Starší žáci v dnešním dalším mistrovském utkání v jarní části prohráli na hřišti týmů Baník OKD Doubrava výsledkem 3:0, když poločasový stav byl 1:0.

Mladší přípravka odehrála první jarní kolo !!!

06.05.2017 20:14
V pondělí 1. května sehrála mladší přípravka první jarní mistrovské zápasy v rámci turnajové soutěže OFS Karviná v Havířově, ve kterém prohrála těsně s týmem FK Těrlicko 3:2 (Hawlasek Daniel 2), remizovala s domácím týmem MFK Havířov 3:3 (Hawlasek Daniel 3) a poté prohrála...

Starší žáci v derby se Stonavou vítězně !!!

01.05.2017 12:45
Starší žáci včera v domácím mistrovském utkání ve velkém derby se sousední Stonavou vyhráli výsledkem 3:1, kdy poločasový stav byl nerozhodný 1:1. Dvakrát se za Baník prosadil Robin Uhrin a jednou se trefil do sítě soupeře Radek Starzyczny.

Z Libhoště vezeme tři body !!!

30.04.2017 20:45
Mužstvo mužů Baníku dnes sehrálo mistrovské utkání na hřišti týmů FC Libhošť odkud si po výsledků 3:4 (1:3) odváží domů důležité tři body. Branky Baníku: Jan Kociolek 2, Jan Hovůrka a Antonín Chumchal.

Starší přípravka dnes nehraje !!!

27.04.2017 16:26
Mužstvo Baníku starší přípravky dnes mistrovské utkání na hřišti týmů TJ Slovan Havířov díky nepříznivému počasí nedohraje. Náhradní termín byl stanoven STK OFS Karviná na úterý 23. května 2017 v 17.00 hodin.
Záznamy: 21 - 30 ze 516