Archiv článků

Mladší žáci z Havířova s prázdnou

26.10.2013 17:29
Mladší žáci v dalším mistrovském utkání dnes prohráli v Havířově s místním áčkem 4:2 (1:1). Branky Baníku: Vojta Gabrhel a Martin Rylko.

Starší žáci si z Havířova vezou tři body

26.10.2013 11:47
Starší žáci v dalším mistrovském utkání dnes vyhráli na půdě týmu MFK Havířov A 6:3, když po poločase prohrávali 2:1. Branky Baníku: Michal Kvapil 3, Kuba Gabrhel, Patrik Parchanský a Lukáš Adamec.

Autobus na utkání mužů do Frenštátu!

24.10.2013 16:03
V neděli 27. října na mistrovské utkání mužů do Frenštátu pod Radhoštěm je vypraven autobus. Odjezd z hřiště v 12.30 hodin. Kdo má zájem se jet podívat na toto mistrovské utkání, tak ať přijde na hřiště.

Dorostenci si z Jablunkova vezou jeden bod za bezbrankovou remízu

21.10.2013 11:59
Dorostenci na půdě Jablunkova v neděli 20. října jen remízovali, a to 0:0.  I po této remíze jsou naši dorostenci v tabulce stálé na prvním místě.

Starši i mladší žáci v Brušperku prohráli

20.10.2013 09:34
Starší a mladší žáci sehráli v sobotu 19. října další mistrovské utkání, a to na hřišti týmu SK Brušperk. Starší žáci prohráli 4:2 a mladší žáci také prohráli, a to 3:0.

Muži si z Dolní Lutyně vezou bod za remízu 1:1

Muži v dalším mistrovském utkání v sobotu 19. října remízovali na půdě Dolní Lutyně 1:1. Branku Baníku zaznamenal ve 49. Minutě Robert Schimke, domácí vyrovnali zásluhou Petra Vanečka v 84. minutě. Na vyrovnávací gól naši hráči odpověděli vstřeleným gólem, ale ten pro údajný ofsajd...

Muži porazili Vratimov 3:0 a připisují si další důležité tři body!

13.10.2013 18:28
Muži v dnešním mistrovském utkání se střetli na domácí půdě s týmem FC Biocel Vratimov. S tímto soupeřem si naši hráči poradili a vyhráli 3:0 (1:0) a připisují si další důležité tři body. Branky Baníku: Emil Béreš 2 a Jan Kociolek.

Dorostenci opět vítězně!

13.10.2013 18:27
Dorost zvítězil i v devátém mistrovském utkání. Tentokrát si na domácí půdě poradil s týmem FC Biocel Vratimov výsledkem 5:3 (1:1). Branky Baníku: Dominik Šlampiak 3, Václav Novák a Tomáš Izaiáš. Dorostenci jsou tak od začátku soutěžního ročníků stále bez prohry a v tabulce jim stálé...

Starší žáci jen remízovali a mladší žáci prohráli!

13.10.2013 18:26
Starší žáci v dnešním mistrovském utkání jen remízovali, a to na domácí půdě s týmem 1. FK Spartak Jablunkov výsledkem 4:4 (3:1). Branky Baníku: Mcihal Kvapil 4. Mladší žáci na stejného soupeře nestačili a prohráli vysoko 1:8 (0:4). Branka Baníku: Bryan Mocavero.

Muži si z Veřovic vezou cenné a důležité tři body!

05.10.2013 17:53
Muži dnes sehráli další mistrovské utkání na půdě těžkého soupeře, a to na hřišti týmu AFC Veřovice. Z Veřovic si naši hráči vezou domů cenné a důležité tři body za vítězství 1:0 (1:0), které zařídil svým gólem v prvním poločase Tomáš Věčorek.
Záznamy: 471 - 480 ze 516