A tým Baníku porazil devatenáctku MFK Havířov 3:1

Pohodová výhra nad devatenáctkou MFK Havířov mohla a měla být daleko vyšší. Po prvním poločase byl ještě stav nerozhodný 1:1, kdy se za Baník trefil Marcin Žyla. Ve druhé půlce, ale dvěma góly zpečetil výhru A mužstva Baníku Patrik Parchanský.

MFK Havířov U19 - FK Baník Albrechtice 1:3 (1:1)

Do zápasu s devatenáctkou MFK Havířov vyběhl A tým Baníku bez většiny hráčů svého kádru, se kterými nemohl z různých důvodů trenér A mužstva Baníku Dušan Kohút počítat. V bráně navíc dostal příležitost mladý nadějný brankář věkem ještě dorostenec Jan Štromp. Diváci v tropickém počasí viděli ofenzivní fotbal a čtyři góly. K radosti fanoušků Baníku tři do sítě devatenáctky MFK Havířov. Branek však mohlo být daleko víc. Albrechtičtí toho stihli především ve druhé půli zahodit celkem dost.

Branky Baníku: Parchanský Patrik 2, Žyla Marcin

Další přípravné utkání, které navíc bude generálkou před mistrovským úvodním utkáním na domácí půdě, sehrají naši fotbalisté A mužstva ve středu 12. srpna na domácí půdě, když od 18.00 hodin přivítají hráče mužstva TJ Internacionál Petrovice. Přijďte naše hráče podpořit v generálce před mistrovskými boji!