B mužstvo Baníku deklasovalo Slovan Havířov

Rezerva FK Baník Albrechtice ve druhém zimním přípravném utkání na domácí umělé trávě v neděli 21. února převálcovala tým TJ Slovan Havířov divokým výsledkem 12:4, když byl poločasový stav 4:2. Branky Baníku zaznamenali Radim Smiga 3, Jakub Kociolek 2, Jaroslav Kvapil 2, Martin Enenkel, Michal Kvapil, Daniel Žyla, Radim Skorka z pokutového kopu a Piotr Pasz.

FK Baník Albrechtice "B" - TJ Slovan Havířov 12:4 (4:2)

Branky Baníku "B": Smiga Radim 3, Kociolek Jakub 2, Kvapil Jaroslav 2, Enenkel Martin, Kvapil Michal, Žyla Daniel, Skorka Radim z pok. kopu, Pasz Piotr

Sestava Baníku "B":

1. poločas: Enenkel Marek - Kloza, Uhrin D. st., Korzeniowski, Kazík - Chmiel M., Enenkel Martin, Duda, Pasz (dorostenec) - Smiga, Kociolek Jan

2. poločas: Enenkel Marek - Kloza, Skorka, Korzeniowski, Žyla D. - Jonszta, Duda, Kociolek Jakub, Bilan - Kvapil Michal (dorostenec), Kvapil Jaroslav

Další přípravné utkání v rámci zimní přípravy čeká na hráče rezervního týmů Baníku v neděli 28. února na domácí umělé trávě, když od 14.00 hodin se střetnou s týmem FC Horní Bludovice.