B tým mužů čeká v sobotu předehrávka 16. kola

A týmu mužů již skončila podzimní část u B týmu mužů to, ale neplatí, jelikož v sobotu 14. listopadu čeká B tým mužů předehrávka 16. kola na hřišti týmu TJ Slavoj Rychvald. První mistrovské utkání zvládlo lepé mužstvo B týmů Baníku, které doma vyhrálo výsledkem 2:0. Předehrávka 16. kola začíná na hřišti Slavoje Rychvald v sobotu 14. listopadu v 13.30 hodin.

První střetnutí těchto týmu skončilo v Albrechticích 9. září zaslouženým vítězstvím 2:0 pro B tým Baníku. Kdy nejdříve dostal hned v 1. minutě B tým Baníku do vedení Petr Jordán a poté vedení pojistil ve druhém poločase v 63. minutě Milan Morcinek.

B tým mužů Baníku se momentálně nachází na 14. místě se 14 body a se skóre 24:40. Nejlepším střelcem B týmů Baníku je prozatím šestigólový Petr Jordán. Poslední mistrovské utkání sehrál náš B tým mužů na půdě předposledního mužstva tabulky, a to v sobotu 7. listopadu, kdy si přivezl tři body z hřiště SK Slavoj Petřvald.

Tým TJ Slavoj Rychvald momentálně obsazuje v tabulce 6. místo 27 body a skóre 37:23. Stejné bodů jako Slavoj Rychvald má i čtvrtý tým tabulky béčko Bohumína a pátý tým tabulky Slovan Záblatí. Nejlepšími střelci týmu jsou prozatím sedmi gólový Radek Macura a Tomáš Rozsíval. Poslední mistrovské utkání sehráli hráč Slavoje Rychvald na domácí půdě 7. listopadu proti Těrlicku a toto utkání domácí Slavoj zvládl, když zvítězil výsledkem 2:1, kdy se za domácí prosadil Lukáš Žebrák a Jakub Kielbas.

Mistrovské utkání Okresního přeboru předehrávka 16. kola mezi TJ Slavoj Rychvald a FK Baník Albrechtice B začíná na hřišti na Slavoji Rychvald v sobotu 14. listopadu od 13:30 hodin. Přijeďte naše hráče v tomto mistrovském utkání podpořit! Budou vaši podporu potřebovat!