Baník doma opět neskóroval a smolně prohrál, Baník Albrechtice - Hlubina 0:2

Po výhře na hřišti Libhoště se na domácím hřišti představil opět albrechtický Baník. V rámci 22. kola 1. A třídy skupiny B přivítali Baníkovci na svém hřišti nepříjemného soupeře, kterým byla silná Hlubina. Ve velmi kvalitním a vyrovnaném utkání Baníkovci měli více šanci ale ani jednou se neprosadili, naopak hosté dali Albrechticím lekci z produktivity. Po bezbrankové první půli se ve druhé půli nejdřív trefil Procházka, poté šanci na bodový zisk pro Baník snížil tečovanou střelou z přímého volného kopu Krčmařík. Vyrovnaný zápas tak pro Baník skončil smolně a opět doma za sebou neskóroval a prohrál tak 0:2 s týmem TJ Unie Hlubina.

FK Baník Albrechtice - TJ Unie Hlubina 0:2 (0:0)

Branky: 67. Procházka Adam, 72. Krčmařík Jan, ŽK: 17. Hovůrka Jan, 71. Věčorek Aleš - 20. Petrov Petr, 44. Bartoš Libor, 59. Bláha Martin, 66. Krčmařík Jan, 84. Hyrník Ondřej, 88. Blokša Martin, Rozhodčí: Šabacký Filip - Neděla Martin, Tvrdý Zbyněk, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Mato - Kulhánek, Věčorek, Hovůrka, Vagner - Kociolek Jakub, Korzeniowski, Dorozlo, Izaiáš (81. Pasz) - Chumchal, Kociolek Jan. Trenér: Kohút Dušan

TJ Unie Hlubina: Otoupalík - Olšovský, Bartoš, Hubeňák, Schmutz (51. Procházka) - Petrov (41. Skýba), Klíma, Bláha, Sasko (62. Hyrník) - Krčmařík, Blokša. Trenér: Malina Radek

Autor: Marek Chmiel