Baník lídra tabulky nepřetlačil, se Starým Městem prohrál 1:3

V rámci posledního podzimního mistrovského utkání 1. A třídy skupiny B přivítal Baník na svém hřišti Staré Město u Frýdku - Místku. Staré Město vyhlásilo před sezonou cíl - postup do krajského přeboru, za kterým si tým trenéra Petr Němce jasně jde. V dosavadních utkáních jen dvakrát prohrálo. Naopak Baník šel do utkání odčinit ztrátu z Bystřice z minulého kola. Zápas, který se hrál za velmi chladného a deštivého počasí, byl prakticky spíše remízový, jenže Staré Město se dvakrát v prvním poločase prosadilo a ani branka Honzy Kociolka ze 44. minuty Baníku nepomohla, jelikož hosté proměnili ve druhém poločase pokutový kop a opět vedli o dvě branky. Baník se tak prosadil ze svých šancí jen jednou. To Staré Město v docela vyrovnaném utkání prokázalo proč je na prvním místě a Baníkovci tak v závěrečném utkání podzimní části lídrovi tabulky podlehli 1:3.

FK Baník Albrechtice - TJ DURMAN Staré Město 1:3 (1:2)

Podrobnosti připravujeme…

Branky: 44. Kociolek Jan - 13. Sušovský Martin, 27. Štěrba Pavel, 56. Smilowski Vojtěch z pok. kopu, ŽK: 28. Hovůrka Jan, 54. Směták Kamil, 77. Čoček Ondřej - 50. Papaj Daniel, 70. Rudel Ondřej, 74. Střalka Kamil, Rozhodčí: Karas Michal - Juřička Jiří, Jurček Ondřej, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Směták - Čoček (80. Kulhánek), Věčorek, Hovůrka, Vagner - Žyla D., Goj (80. Pasz), Korzeniowski, Klus - Chumchal (69. Kociolek Jakub), Kociolek Jan. Trenér: Kohút Dušan

TJ DURMAN Staré Město: Střalka A. - Sušovský, Papaj, Střalka K., Smilowski - Birčák Jakub, Němec T., Glembek (85. Němec Patrik), Rudel (87. Birčák Jonáš) - Slota (78. Kozel), Štěrba. Trenér: Němec Petr

Autor: Marek Chmiel