Baník na úvod přípravy remizoval

Svěřenci trenéra Dušana Kohúta v prvním přípravném utkání po úterním startu letní přípravy remizovali na domácím hřišti s Českým Těšínem 1:1, když vyrovnávací gól ve druhém poločas vstřelila nová posila Antonín Chumchal.

FK Baník Albrechtice - FK Český Těšín 1:1 (0:1)

Výsledkově smolný duel odehráli svěřenci Dušana Kohúta. Proměnili pouze jednu z několika vyložených šancí, a tak pouze v prvním přípravném utkání s týmem hrající krajský přebor - FK Český Těšín jen remizovali výsledkem 1:1. Český Těšín v prvním poločase se dostal do vedení a jen díky neproměnění vyložených šancí Baníku byl stav po prvním poločase 0:1 pro soupeře. Ve druhém poločase se však Baníku podařilo vstřelit gól, o který se postarala nová posila do útoků, a to Antonín Chumchal, který využil chybu soupeřovi obrany a přesně umístěnou střelou uzavřel skóre utkání, ve kterém byli Baníkovci lepším týmem, ale i tak je to dobrý vstup do přípravy, jelikož musíme uznat kvalitu soupeře, který hraje o soutěž výše.

Branka Baníku: Chumchal Antonín

FK Baník Albrechtice: Směták - Kulhánek (46. Kloza), Korzeniowski, Hovůrka, Vagner - Čoček (65. Kulhánek), Žyla D., Wojtyna (46. Smiga), Izaiáš (46. Enenkel Martin) - Klus (65. Wojtyna), Chumchal (65. Izaiáš)

Autor: Marek Chmiel