Baník se v neděli zúčastní Mezinárodního turnaje v Čierne na Slovensku

Fotbalisté Baníku se v neděli 21. července zúčastní Mezinárodního turnaje v Čierne na Slovensku při příležitosti 79. výročí založení sportovního klubu Čierne.

Svěřenci trenéra Tomáše Vychopně v pátek absolvovali přípravné utkání s Bývalými hráči Albrechtic, spíše, ale šlo o utkání exhibičního charakteru. Toto utkání naši hráči prohráli těsně 1:0 hlavně kvůli neproměňování šanci. Nyní hráče čeká fotbalová neděle, v Čierne na Slovensku se zúčastní Mezinárodního turnaje. Turnaje se kromě Albrechtic zúčastní také slovenský celek TJ Slovan Skalité, nám známý tým z minulé sezony TJ Vendryně a domácí tým ŠK Čierne.

Mezinárodní turnaj u příležitosti 75. výročí sportovního klub Čierne je na programu v neděli 21. července od 9 hodin. Semifinálová utkání se hrají 2x40 minut, utkání o 3. místo a finále 2x40 minut. Pokud některé utkání skončí nerozhodně, následovat budou pokutové kopy.

V 9.00 hodin se představí v prvním zápase naši hráči s domácí týmem ŠK Čierne. V 10.45 je na programu slavnostní zahájení turnaje a od 11.00 hodin se střetnou týmy TJ Slovan Skalité a TJ Vendryně. Pak bude následovat zápas o 3. místo a finálový zápas. Nedělní turnaj završí slavnostní ukončení.