Baník v prvním přípravném zápase prohrál

Osm dní po zahájení letní přípravy přinesl fotbalistům Baníku první domácí přípravný duel. V něm baníkovci hráli na domácí půdě proti soupeřovi hrající Krajský přebor, a to proti týmu SK Dětmarovice. Baníkovci nastoupili v neúplné sestavě, jelikož někteří hráči základu nemohli z různých důvodu k utkání nastoupit. Značný počet mužstva Baníku je ještě na letní dovolené, a tak se zapojí do přípravy až v dalším týdnu. To se projevilo i na výsledku utkání. Dětmarovice porazily naše hráče výsledkem 1:4. O jedinou branku Baníku se postaral Honza Kociolek.

FK Baník Albrechtice - SK Dětmarovice 1:4 (0:1)

Utkání na hlavním hřišti v areálu Baníku za úmorného vedra začalo lepé pro hosty, kteří se dostali do vedení. V prvním poločase se prosadili hosté celkem jednou, Baníkovci ani jednou a tak první poločas skončilo výsledkem 1:0 pro tým Dětmarovic. Ve druhém poločase za Baník vyrovnal Honza Kociolek. Poté se hosté, ale prosadili ještě celkem třikrát a konečný výsledek tedy byl 1:4 ve prospěch Dětmarovic.

Branka Baníku: Kociolek Jan

FK Baník Albrechtice: Směták - Kloza, Korzeniowski, Věčorek, Matušík - Kociolek Jakub, Parchanský, Kulhánek, Chmiel Marek - Kociolek Jan, Wojtyna

Další přípravné utkání sehrají naši fotbalisté až ve středu 29. července opět na domácí půdě, když od 18.00 hodin přivítají tým hrající I. B třídy sk. C TJ Depos Horní Suchá. Přijďte naše hráče podpořit!