Béčko odjelo z Petřvaldu u Karviné bez bodů

Svěřenci Lumíra Nogola v dalším utkání v Okresním přeboru mužů prohráli na hřišti lídra tabulky, a to u týmů TJ Petřvald u Karviné výsledkem 6:1, když poločasový stav byl 3:1. Jedinou branku béčka Baníku vstřelil v prvním poločase utkání dorostenec Daniel Uhrin.

TJ Petřvald u Karviné - FK Baník Albrechtice B 6:1 (3:1)

Branky: 3. a 80. Sobek Tomáš, 39. Laurenčík Gabin, 42. Karkoška Jakub, 54. Fišer Lukáš, 89. Jonšta Petr z pok. kopu - 11. Uhrin Daniel ml., Rozhodčí: Slabý Kamil - Revaj Jakub, Šindlár Vojtěch, Počet diváků: 70

TJ Petřvald u Karviné: Jonšta - Vasil (70. Knor), Dittrich, Fišer, Karkoška - Sklepek (63. Kozubjak), Volný, Marek (77. Gellnar), Sztymon (46. Kostka) - Laurenčík (54. Chromík), Sobek. Trenér: Pejchal František

FK Baník Albrechtice B: Enenkel Marek - Jonszta, Paliatka, Kazík, Kloza - Uhrin D. ml., Smiga, Kvapil J., Šteglík - Skorka. Trenér: Nogol Lumír

Další mistrovské utkání v jarní části Okresního přeboru sehraje B tým Baníku až v sobotu 21. května, kdy se představí na hřišti týmů TJ Lokomotiva Louky. Utkání má naplánovaný začátek na 17.00 hodin.