Béčko přišlo o bod v závěru utkání

V neděli sehrálo béčko Baníku další mistrovské utkání na jaře, a to na půdě třetího týmů tabulky TJ Sokol Věřňovice, kde prohrávalo po poločase 2:0 a ve druhém poločase dokázalo vyrovnat brankami Pavla Šteglíka a Václava Bilana, ale nakonec odešlo poraženo výsledkem 4:2, když domácí vstřelili vítěznou trefu v 85. minutě. Šanci na reparát bude mít rezervní mužstvo Baníku v sobotu doma s béčkem Bohumína.

TJ Sokol Věřňovice - FK Baník Albrechtice B 4:2 (2:0)

Branky: 85. a 90. Kaša David, 6. Lukosz Tomáš, 20. Bryndza Radek - 71. Šteglík Pavel, 83. Bilan Václav, ŽK: 30. Žyla Petr, 34. Weiss Martin, 64. Swaczyna Jakub, 89. Mikuš Pavel - 22. Enenkel Martin, Rozhodčí: Kubiena Petr - Stejskal Karel, Grudzinski Zygmunt, Počet diváků: 70

TJ Sokol Věřňovice: Dobrovolný - Mikuš, Swaczyna, Bryndza, Žyla - Kaša, Weiss, Lukosz (66. Matušík F.), Kubiš J. - Čerešňa., Vlček (76. Danel). Trenér: Kubiš Martin

FK Baník Albrechtice B: Směták - Jonszta, Legindi, Skorka, Kloza - Enenkel Martin, Smiga, Kociolek Jakub, Šteglík - Uhrin D. st. (81. Bilan), Kociolek Jan. Trenér: Nogol Lumír

Další mistrovské utkání v jarní části Okresního přeboru sehraje B tým Baníku v sobotu 16. dubna, kdy se představí na domácí půdě proti mužstvu FK Bospor Bohumín B. Utkání má naplánovaný začátek na 16:00 hodin.