Béčko zahájí jaro proti Slovanu Havířov

V sobotu 19. března vstupuje rezervní tým do odvetné jarní části Okresního přeboru OFS Karviná. V 18. kole se představí na půdě týmů TJ Slovan Havířov. Tomu patří po podzimní části desátá příčka se sedmnácti body. B tým Baníku je s minimální ztrátou na vyšší patra na třinácte příčce. První jarní mistrovské utkání začíná na hřišti Slovanu Havířov na Šumbarku v Havířově v sobotu v 15.00 hodin.

První střetnutí těchto týmu skončilo v Albrechticích 22. srpna zaslouženým vítězstvím 4:1 pro B tým Baníku. Kdy nejdříve dostal ve 26. minutě Pavel Šteglík B tým Baníku do vedení. Hostům se podařilo ve 36. minutě zásluhou Davida Horniaka vyrovnat, ale to bylo ze strany hostů vše, jelikož ve 44. minutě strhl vedení na stranu B týmů Baníku Jaroslav Kvapil, kterého následoval v 52. a 82. minutě dvěma trefami Petr Jordán a završil tak zasloužené vítězství Baníku 4:1.

B tým mužů Baníku se momentálně nachází, jak již bylo zmíněno na 13. místě se 14 body a se skóre 22:39. Nejlepším střelcem B týmů Baníku je prozatím sedmigólový Petr Jordán. Poslední mistrovské utkání sehrál náš B tým mužů na půdě Slavoje Rychvald, a to v sobotu 14. listopadu, kdy si přivezl tři body za vítězství 1:3.

Tým TJ Slovanu Havířov momentálně obsazuje v tabulce 10. místo 17 body a skóre 32:43. Stejné bodů jako Slovan Havířov má i jedenáctý tým tabulky TJ Viktorie Bohumín. Nejlepším střelcem Slovanu Havířov je s 21 góly i nejlepší střelec soutěže David Horniak. Poslední mistrovské utkání sehráli hráč Slovanu Havířov na domácí půdě 14. listopadu proti Těrlicku a toto utkání domácí Slovan zvládl, když zvítězil výsledkem 4:1, kdy se za domácí prosadil třikrát David Horniak a jednou Aleš Fikáček.

První mistrovské utkání jarní části Okresního přeboru 18. kolo mezi TJ Slovan Havířov - FK Baník Albrechtice B začíná na hřišti Slovanu Havířov v sobotu 19. března od 15:00 hodin. Přijeďte naše hráče v tomto mistrovském utkání podpořit! Budou vaši podporu potřebovat!