Béčko zahájilo remízou

Úvodní utkání nového ročníku pro albrechtické B mužstvo skončilo remízou 1:1. Druhá premiérová soutěže v Okresním přeboru mužů začala pro svěřence trenéra Lumíra Nogola velmi cennou remízou v Těrlicku, ale nic snadného to rozhodně nebylo. Jelikož hlavní rozhodčí vyloučil tři hráče B mužstva Baníku a B tým Baníku dohrával od 66. minuty bez tří hráčů, ale i tak se podařilo B mužstvu vyrovnat, když se v 70. minutě z dobrých třiceti metru krásně trefil Radim Smiga a uzavřel tak již dvacet minut před koncem utkání nečekaně nerozhodné skóre, jelikož si domácí tým již nedokázal s velmi oslabeným týmem Baníku poradit a zařídil svému týmů hned v úvodním utkání nové sezóny velmi cenný jeden bod.

FK Těrlicko - FK Baník Albrechtice B 1:1 (1:0)

Branky: 20. vlastní Kloza Tomasz - 70. Smiga Radim, ŽK: 63. Bureš Adam - 40. a 66. Vlašic Jiří, 52. Legindi Vojtěch, 90. Smiga Radim, ČK: 52. Legindi Vojtěch, 63. Šlampiak Dominik, 66. Vlašic Jiří, Rozhodčí: Bebenek Petr - Folwarczny Michal, Farnik Lukáš, Počet diváků: cca 50

FK Těrlicko: Marčišin - Futerko Miroslav (46. Vyčesaný Michal), Domanský, Stach, Heczko - Jalčák (44. Rojčík), Bureš, Baroň J., Hanzel (56. Vyčesaný Martin) - Sobinovský M. (85. Gänsler), Baroň O. (76. Skoč L.). Trenér: Bulava Jan

FK Baník Albrechtice B: Štromp - Kloza, Paliatka, Pařík A., Kazík (53. Morcinek) - Smiga (90. Pavlovec S.), Legindi, Vlašic J., Chmiel M. - Šlampiak, Jordán. Trenér: Nogol Lumír