Další remíza. S Bosporem Bohumín nerozhodně 2:2

Mužstvo kouče Dušana Kohúta v sobotu dopoledne remizovalo ve druhém přípravném utkání v letní přípravě na hřišti v Bohumíně ve Vrbici s domácím týmem FK Bospor Bohumín hrající krajský přebor 2:2. O branky se postarala dvojice Piotr Pasz a Jan Kociolek.

FK Bospor Bohumín - FK Baník Albrechtice 2:2 (1:1)

V zimě prohra doma 2:4, tentokrát remíza 2:2. Druhé přípravné utkání sehrál Baník na půdě týmů FK Bospor Bohumín hrající krajský přebor. Do utkání vstoupili lépe Baníkovci, kteří se po pěkně akci dostali do vedení, kdy po centru Antonína Chumchala vstřelil úvodní branku utkání přesnou hlavičkou mladík Piotr Pasz. Domácí tým dokázal v prvním poločase ještě vyrovnat, a tak po prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhém poločase viděli přítomní diváci dvě branky. O tu první se postarali domácí, kdy se prosadili po standartní situaci a dostali se do vedení. Baník však dokázal těsně před koncem srovnat zásluhou Jana Kociolka, který se po přesném centru dostal za obranu domácích a v tváři tvář domácímu brankáři uspěl a stanovil konečné skóre utkání 2:2. Baníkovci si tak připsali remízu i ve druhém přípravném utkání v letní přípravě a další remízu s těžkým soupeřem, který hraje o soutěž výše. Už ve středu čeká Baníkovce další protivník, tentokrát se představí na domácím hřišti proti týmu z okresního přeboru - TJ Lokomotiva Louky.

Branky Baníku: Pasz Piotr, Kociolek Jan

Autor: Marek Chmiel