Dobrý první poločas rozhodl o vítězství nad Doubravou

Pět gólů ze strany Baníku, dobrý první poločas z albrechtické strany, ideální počasí a vítězství. Na umělé trávě Baníku se bylo v sobotu dopoledne na co dívat. Domácí porazili hosty z Doubravy zaslouženě 5:3. Za Baník se třikrát prosadil Antonín Chumchal a jednou Marek Korzeniowski a Jan Kociolek.

FK Baník Albrechtice - Baník OKD Doubrava 5:3 (4:0)

V dalším přípravném utkání na umělé trávě dnes dopoledne Baník porazil tým Doubravy výsledkem 5:3, když rozhodl první poločas, ve kterém Baníkovci nedali svému soupeři šanci a vyhráli ho 4:0. První branku utkání vstřelil po rohovém kopu a důrazu v šestnáctce Marek Korzeniowski. Zbylé tři branky v prvním poločase Baníku vstřelil Antonín Chumchal, který nejdříve vstřelil první svůj gól z pokutového kopu. Druhý gól přidal po samostatném uniku, kdy přehodil brankáře hostů a třetí gól vstřelil po nedůrazu hostující obrany z otočky. První poločas tak skončil zaslouženým a jednoznačným výsledkem 4:0, a to Baníkovci zahodili několik velkých příležitosti, hosté se k ohrožení branky moc nedostali. Ve druhém poločase již Baníkovci tak aktivní jako v prvním poločase nebyli, čeho využili hosté a špatný výkon ve druhém poločase Baníku potrestali třemi brankami a snížili skóre utkání na 4:3. Konečnou podobu výsledku utkání však dal po přesné přihrávce do samostatného uniku a přesném zakončení domácí Jan Kociolek a uzavřel skóre utkání na konečných 5:3.

Branky Baníku: Chumchal Antonín 3, Korzeniowski Marek, Kociolek Jan

Další přípravný zápas čeká na fotbalisty Baníku již ve středu 8. března, kdy se na umělém povrchu v Orlové utkají od 17.00 hodin s domácím týmem FK Slavia Orlová Lutyně.

Autor: Marek Chmiel