Domácí rozlučka se povedla, Baník otočil zápas a porazil Bystřici 5:2

Ve 26. kole hostil Baník v posledním domácím mistrovském utkání této sezóny zachraňující se tým TJ Bystřice. Baník v utkání od 18. minuty prohrával, když se z vymyšleného faulu krásně trefil z přímého volného kopu hostující Zoubek. Ve 26. minutě bylo ještě hůře. Nesmyslnou penaltu proměnil Buryan a přidal druhý gól Bystřice - 0:2. Baník se dokázal prosadit ke konci poločasu, kdy se trefil Izaiáš. Bystřice ale po poločase vedla. Baníku naprosto patřil druhý poločas a dočkal se otočení skóre, nejdříve hlavou vyrovnal Chumchal. Skóre otočil po pěkné akci Jakub Kociolek. Čtvrtý gól přidal opět Antonín Chumchal a těsně před koncem zápasu skóroval i Jan Kociolek. Baník otočil nepříznivé skóre a zvítězil. S domácím publikem se tak v letošní sezóně rozloučil vítězstvím.

FK Baník Albrechtice - TJ Bystřice 5:2 (1:2)

Branky: 55. a 75. Chumchal Antonín, 41. Izaiáš Tomáš, 70. Kociolek Jakub, 82. Kociolek Jan - 18. Zoubek David, 26. Buryan Filip z pok. kopu, ŽK: 38. Věčorek Aleš, 39. Dorozlo David, 73. Vagner Lukáš, 77. Kociolek Jan - 52. Kantor David, Rozhodčí: Kubáček Vojtěch - Laštuvka Petr, Svoboda Marian, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Mato - Kulhánek, Věčorek, Hovůrka, Pasz (86. Smiga) - Kociolek Jakub (69. Vagner), Korzeniowski, Dorozlo, Izaiáš (78. Čoček) - Chumchal, Marcol (67. Kociolek Jan). Trenér: Kohút Dušan

TJ Bystřice: Galusik - Teofil L., Buryan, Krezelog, Rusz - Teofil M., Kantor D., Zoubek (66. Kantor B.), Badura (84. Gajdzica) - Kisza, Čmiel (66. Staniek). Trenér: Černek Zdeněk

Autor: Marek Chmiel