Dorostenci úterní dohrávku 18. kola zvládli

Výborně! Dorost úterní dohrávku 18. kola na půdě týmu TJ Sokol Baška zvládl a zvítězil výsledkem 5:3. Dorost tak již dosáhl výborných 51 bodů v tabulce a zajistili si kolo před koncem jisté třetí místo.

TJ Sokol Baška - FK Baník Albrechtice (Dorost) 3:5 (3:3)

Branky Baníku: Izaiáš Tomáš 3, Glac Rafael, Kruczek Tomáš

Trenér Jiří Lankočí: „V předchozích zápasech s Hrabovou a Stonavou jsme hořekovali nad zahozenými šancemi. Ale to co jsme spálili v Bašce, by kandidovalo na zápis do Guinnesovy knihy rekordů. Utkání na těžkém mokrém terénu se hrálo na jednu bránu a po 10 minutách to vypadalo, že skončí dvouciferným skóre, místo toho jsme zahazovali jednu šanci za druhou a soupeř do čeho kopl, to mu do brány spadlo. Poločas 3:3. Druhý poločas měl stejný scénář, množství nevyužitých šancí přibývalo, naštěstí jsme se 2x trefili a soupeř už nikoliv. Po tomto zápase jsme si splnili svůj SEN, máme 51 bodů, což před začátkem sezony nikdo ani nevyslovoval. Čeká nás páteční poslední kolo v Datyních a já doufám, že budeme úspěšní.“