Dorostenci vstoupili do jara remízou

První jarní mistrovský zápas mají za sebou dorostenci Baníku. Na domácím hřišti přivítali tým Starého Města, se kterým nakonec remizovali 2:2, a to prohrávali již v 5. minutě 0:2. Za Baník se prosadil ve 39. minutě Stanislav Palowski a ve 43. minutě Jan Mokrosz. Dorostenci Baníku tak vstoupili do jara remízou.

FK Baník Albrechtice (Dorost) - TJ DURMAN Staré Město 2:2 (2:2)

Branky: 39. Palowski Stanislav, 43. Mokrosz Jan - 3. Chalachan Lukáš, 5. Němec Patrik, ŽK: 80. Parchanský Patrik, Rozhodčí: Bednář Marcel, Počet diváků: cca 60

FK Baník Albrechtice: Adamec D. - Konczyna, Sliwka, Robenek, Vondrus - Kubica (35. Gabrhel J.), Pasz, Parchanský, Mokrosz - Palowski S., Mička (25. Šlachta). Trenér: Kvapil Jaroslav a Szosztok Vladislav

TJ DURMAN Staré Město: Prášil - Slaminka, Stankov, Chalachan M., Kašpar - Chalachan L., Prudký (66. Schmidt), Holeksa, Tvrdý - Cempírek, Němec P. (77. Kormendy). Trenér: Šimánek Roman