Dvě trefy v každém poločase, Baník Albrechtice - Finstal Lučina 4:0

Albrechtičtí ve svém třetím přípravném utkání zdolali Lučinu jednoznačně 4:0. O výhře vždy rozhodli dvěma góly v každém poločase. O góly se postaral dvakrát Jan Kociolek a jednou Patrik Parchanský a Tomáš Izaiáš.

FK Baník Albrechtice - Finstal Lučina 4:0 (2:0)

Utkání na mládežnickém hřišti v areálu Baníku zvládli lepé hráči A mužstva Baníku, kteří v každém poločase dvakrát udeřili a tím pádem se radovali ze zaslouženého vítězství 4:0, o které se postaral dvěma góly Jan Kociolek a jednou se prosadil mladíček Patrik Parchanský a Tomáš Izaiáš. Baníkovci tak porazili dalšího účastníka 1. B třídy skupiny C, a to tentokrát tým Finstal Lučina. Dodáme, že i v tomto utkání chybělo několik hráčů, se kterými nemohl z různých důvodů ze soupisky trenér A mužstva Baníku Dušan Kohút počítat.

Branky Baníku: Kociolek Jan 2, Parchanský Patrik, Izaiáš Tomáš

Další přípravné utkání sehrají naši fotbalisté A mužstva v pořadí již čtvrté v sobotu 8. srpna na půdě soupeře, když od 10.00 hodin se představí na hřišti MFK Havířov, kde se střetnou s místním týmem U19. Přijeďte naše hráče podpořit!