Karvinský deník: Albrechtice neuhlídaly Augustýnka

Stejně jako ostatní okresní mančafty v soutěži, i Albrechtice prohrály. Jako jediné však daly alespoň gól. To je pro ně ale asi slabá útěcha.

„Musíme si přiznat, že nás soupeř přehrál, hlavně fyzicky. Má tam pár urostlých chlapů. Naši mladí od nich odlétávali jako mouchy," všiml si trenér Albrechtic Dušan Kohút.

Zápas měl podobný vývoj jako předchozí domácí utkání Albrechtic. Záhy se totiž mohly ujmout vedení, když se po třech minutách vřítil do šance Lukan, nová akvizice týmu z Dětmarovic, jenže trefil - i zásluhou domácího brankáře - jen tyč.

Po deseti minutách byl Lukan v další šanci, poloskluzem těsně minul. „Škoda, že se netrefil, to by byl teprve debut jako hrom," zalitoval Kohút.

Pohříchu to byly ojedinělé šance Albrechtic, protože jinak hrál především Petřvald. I když jednoduše. Jeho hráči balon prostě nakopli dopředu a šli za ním. Nač se zdržovat kombinací… Tato taktika vycházela. Především zakončujícímu Augustýnkovi, jehož obrana Albrechtic naháněla marně. Stejně dal hattrick.

TJ Petřvald na Moravě - Baník Albrechtice 4:1 (2:0)

Branky: 44., 63. a 78. Augustýnek, 19. Malúš - 50. Kociolek Jakub. Rozhodčí: Kuchař - Mankovecký, Závodný. ŽK: 4:1. Diváci: 80.

Albrechtice: Hekera - Žyla D., Korzeniowski, Věčorek A., Čoček - Kociolek Jakub (81. Smiga), Kulhánek, Wojtyna (68. Parchanský), Izaiáš (68. Chmiel M.) - Kociolek Jan, Lukan. Trenér: Kohút Dušan.

Celý článek v tištěném vydání Karvinského a havířovského deníku.

Zdroj: Karvinský a Havířovský deník