Karvinský deník: Albrechtice opět úspěšně doháněly ztrátu

Znovu pustili soupeře do vedení, které pak pracně likvidovali. Fotbalisté Albrechtic se v dalším kole I.A třídy rozešli smírně s Veřovicemi.

Domácím se vůbec nevyvedl první poločas. Veřovice vysoko presovaly, napadaly albrechtickou rozehrávku už v zárodku a na domácí kopačky se vkrádala nepřesnost. „Nebyli jsme schopni párkrát za sebou si přesně nahrát. Asi to bylo tím aktivním pojetím Veřovic, které nás v první půli přehrály," popisoval sekretář albrechtického klubu Gustav Guňka.

Skóre 0:1 bylo pro domácí ještě milosrdné, jelikož brankář Hekera zneškodnil hostům další tři tutové šance! Po změně stran přidali hosté druhý gól, ale ten Albrechtice probudil k větší aktivitě. Hráči zabojovali, začali se tlačit do brány a po faulu na Jana Kociolka proměnil Wojtyna penaltu. Vzápětí byl po druhé žluté kartě vyloučen veřovický Valošek a domácí vycítili šanci na obrat. Ten se sice nekonal, ale ani vyrovnání Dorozla po technické střele do vinklu nebylo k zahození.

Baník Albrechtice - AFC Veřovice 2:2 (0:1)

Branky: 68. Wojtyna Tomáš z pok. kopu, 78. Dorozlo David - 35. a 49. Hanko Michal. Rozhodčí: Chýlek - Poledník, Dytková. ŽK: 3:4. ČK: 71. Valošek (V). Diváci: 50.

Albrechtice: Hekera - Žyla D., Věčorek, Wojtyna, Korzeniowski - Kociolek Jakub (61. Kulhánek), Široký, Dorozlo (88. Chmiel M.), Izaiáš (61. Parchanský) - Kociolek Jan, Smiga. Trenér: Kohút Dušan

Celý článek v tištěném vydání Karvinského a havířovského deníku.

Zdroj: Karvinský a Havířovský deník