Karvinský deník: Parádní obrat Albrechtic

Fotbalisté Albrechtic dokázali po neplánovaném volnu v minulém týdnu zapomenout na domácí nezdar se Starým Městem a získali tři body nad Vratimovem.

První poločas však měli stejně špatný jako před dvěma týdny s favoritem. „Tentokrát jsme nedostali tak brzký gól, zato jsme dostali během dvou minut dva," vracel se trenér Albrechtic Dušan Kohút k momentům z 26. a 28. minuty, kdy obrana domácích nebyla schopná pokrýt v menšině postupující útočníky Vratimova.

Špatný první poločas se však brzy změnil na výborný druhý poločas. Trenér Kohút přeorganizoval obranu, poslal na stopera Korzeniowského a obraz hry se jakoby mávnutím kouzelného proutku změnil.

Albrechtice se nastartovaly brankou Kluse, tentýž hráč zanedlouho srovnal a hosté nechápali, co se děje. Domácí byli při chuti a stříleli další góly. „Přišlo mi, že od stavu 2:2 Vratimov odpadl a kluci se už nedali zastavit. Byli v laufu a hráli s ohromnou chutí," liboval si trenér Kohút.

Baník Albrechtice - FC Vratimov 4:2 (0:2)

Branky: 51. a 58. Klus Jindřich, 61. a 81. Kociolek Jan - 26. Svěnčík Marek, 28. Osvěčík Vojtěch. Rozhodčí: Závodný - Podracký, Lukašík. ŽK: 2:2. Diváci: 110

Albrechtice: Směták - Kulhánek, Wojtyna (56. Korzeniowski), Věčorek, Čoček - Kociolek Jakub, Dorozlo, Žyla, Izaiáš - Kociolek Jan, Klus. Trenér: Kohút Dušan

Celý článek v tištěném vydání Karvinského a havířovského deníku.

Zdroj: Karvinský a Havířovský deník