Nepříjemná domácí ztráta, Baník Albrechtice - Veřovice 0:1

V dalším mistrovském zápase 1. A třídy skupiny B se Baníkovci utkali na domácí půdě s týmem AFC Veřovice v rámci 10. kola. Hosté se v prvním poločase dostali v 17. minutě díky přesně trefě veřovického Jana Valoška do vedení 0:1. Baníkovci byli v nedělním utkání aktivnějším týmem po celé utkání, ovšem albrechtickým fotbalistům chybělo přesné zakončení. Baník nedokázal na inkasovaný gól z prvního poločasu zareagovat a připsal si tak třetí prohru v sezóně a poprvé v sezoně nevstřelil v utkání ani jeden gól.

FK Baník Albrechtice - AFC Veřovice 0:1 (0:1)

Branky: 17. Valošek Jan, ŽK: 31. Adamec Martin, 40. Kupčák Martin, 77. Knybel Radomír, Rozhodčí: Havlík Přemysl - Beran Jan, Malchárek Zdeněk, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Směták - Žyla D., Věčorek A., Hovůrka, Vagner (81. Kulhánek) - Kociolek Jakub (57. Chumchal), Korzeniowski, Dorozlo, Enenkel Martin (46. Izaiáš) - Goj, Klus (46. Kociolek Jan). Trenér: Kohút Dušan

AFC Veřovice: Koňařík - Matuš O., Adamec, Černoch, Knybel - Pítr, Košelík, Valošek, Hanko - Kupčák (77. Fojtík O.), Hrivňák. Trenér: Mička Roman

Autor: Marek Chmiel