Nováček nekladl přílišný odpor, Baník Albrechtice - Libhošť 3:1

V dalším zápase 1. A třídy skupiny B se Baníkovci představili na domácí půdě. Albrechtičtí přerušili sérii tři zápasů bez výhry a před vlastními fanoušky porazili nováčka FC Libhošť 3:1 po dvou brankách Jaroslava Goje a jedné Jana Kociolka. Hosté se v utkání dostali do vedení díky proměněné penaltě v 16. minutě, to bylo ale od hostů vše a albrechtičtí hráči ve druhém poločase utkání zaslouženě skóre otočili. Baníkovci proti libhošťskému klubu nepředvedli moc oslnivý výkon, ale i tak to stačilo a po zásluze získali tři body za výhru 3:1.

FK Baník Albrechtice - FC Libhošť 3:1 (0:1)

Branky: 65. a 79. Goj Jaroslav, 83. Kociolek Jan - 16. Jachník Jiří z pok. kopu, ŽK: 36. Kociolek Jan, 69. Enenkel Martin - 30. Jachník Jiří, 85. Pojezdala Pavel, Rozhodčí: Vranay Vojtěch - Závodný Vít, Opěla Robin, Počet diváků: 155

FK Baník Albrechtice: Hekera - Kulhánek (53. Enenkel Martin), Korzeniowski, Hovůrka, Žyla D. - Kociolek Jakub (69. Izaiáš), Klus, Dorozlo, Chumchal - Goj, Kociolek Jan. Trenér: Kohút Dušan

FC Libhošť: Martinovský - Eckelsberger, Velart, Palička (56. Blažek M.), Juřena - Blažek T., Symerský, Jachník, Čapka J. - Pojezdala, Beneš. Trenér: Salač Miroslav

Autor: Marek Chmiel