Příprava: Baník podlehl Dětmarovicím 0:3

Baník v neděli 28. července sehrál přípravné utkání na domácí půdě s týmem Dětmarovic hrající krajský přebor. Se soupeřem z Dětmarovic hráči Baníku za velmi úmorného vedra prohráli 0:3.

FK Baník Albrechtice - SK Dětmarovice 0:3 (0:2)

Baníkovci do přípravného utkání nastoupili bez několika hráčů a k dispozici nebyl ani hlavní trenér Tomáš Vychopeň. Hosté z Dětmarovic měli po většinu zápasu míč a v prvním poločase se prosadili dvakrát. Ve druhém poločase těsně před koncem utkání hráči Dětmarovic přidali ještě jednu branku, a tak přípravné utkání skončilo výsledkem 0:3 pro hostující tým SK Dětmarovice.

Další přípravné utkání sehrají hráči Baníku Albrechtic ve středu 31. července, kdy se představí na hřišti Slavoje Petřvald, kde se střetnou s týmem FK Slavia Orlová Lutyně B. Utkání má výkop v 17.00 hodin.

Branky: Lukan Jan, Kadlčák Zdeněk, Šrámek Martin

FK Baník Albrechtice: Jaček - Smiga, Věčorek A., Wojtyna, Novák - Godyň, Korzeniowski, Dorozlo, Pařík M. - Kociolek Jakub, Kaleta. Střídali: Machýček, Izaiáš, Chmiel Marek