Příprava: Baník porazil Louky 7:0

Pohodová výhra nad soupeřem z Okresního přeboru na jeho půdě, a to nad týmem TJ Lokomotiva Louky. Albrechtičtí v poločase vedli po dvou brankách Honzy Kociolka a jedné trefě Davida Dorozla 3:0. Ve druhé půlce Baník dvěma zásahy Kuby Kociolka a po trefách Emila Béreše a Libor Nováka vsítil čtyři branky, tudíž konečný výsledek byl v podobě 7:0 pro Baník.

TJ Lokomotiva Louky - FK Baník Albrechtice 0:7 (0:3)

Do zápasu s týmem TJ Lokomotiva Louky nevyběhl tým Tomáše Vychopně kompletní, ale na hřišti to nebylo vůbec znát. Baníkovci jak v prvním, tak ve druhém poločase jasně diktovali tempo hry a konečný výsledek 7:0 pro naše hráče mohl být o hodně vyšší.

V prvním poločase se hned ze startu trefil přesně Honza Kociolek. První půle přinesla ještě dvě branky. Na 2:0 pro naše fotbalisty zvyšoval po rychlé rozehraném rohovém kopu přizemní střelou David Dorozlo. Skóre prvního poločasu uzavřel druhou brankou v utkání Honza Kociolek, který si poradil s obráncem i brankářem a zamířil přesně. První poločas tak skončil jasně pro naše hráče výsledkem 3:0.

Druhý poločas měl stejnou podobu jako první, Baník měl stále míč na svých kopačkách a určoval tempo hry. Na 4:0 zvyšoval po skvělém centru přesnou a tvrdou hlavičkou Emil Béreš a po této trefě přidali Baníkovci ještě tři branky, nejdříve se trefil Kuba Kociolek, pak vedení Baníku navýšil po pěkné akci a přesném zakončení Libor Novák a poslední branku Baníku v utkání vstřelil přesnou střelou po přihrávce Kroužka přesně k tyčce domácí brány Kuba Kociolek, který touto trefou zaznamenal druhou branku v utkání a upravil tak skóre utkání na konečných 7:0 pro Baník.

Branky: Kociolek Jan 2, Kociolek Jakub 2, Dorozlo David, Béreš Emil, Novák Libor

V posledním přípravném utkání nastoupí Baník na domácí půdě proti Horní Suché v sobotu 10. srpna od 10.30 hodin.