Prohra, která hodně bolí, Hlubina - Baník Albrechtice 2:1

V dalším zápase 1. A třídy skupiny B se Baníkovci představili na půdě soupeře. Albrechtičtí zajížděli v sobotu na hřiště nováčka TJ Unie Hlubina. Baníkovci se díky brance Jana Hovůrky z 12. minuty dostali do vedení. Domácí však vyrovnali ve 29. minutě a ve druhém poločase v 70. minutě druhým gólem skóre otočili. Po celé utkání nás k většině akci nepustil hodně chybnými výroky hlavně hlavní rozhodčí Martin Chýlek, a to se vše potvrdilo v 90. minutě, kdy Baníkovci dokázali vyrovnat, ale asistent rozhodčího Tomáš Boráň zvednul praporek pro údajný ofsajd, který viděl jako jediný on sám a regulérní gól hlavní rozhodčí neuznal. Hráči po celé utkání bojovali statečně, ale bohužel proti takovým „rozhodčím“ se hraje těžce. Kdo byl, tak dá zapravdu. Baník tak z hřiště Hlubiny odjel s prázdnou a prohrál těsným nezaslouženým výsledkem 2:1.

TJ Unie Hlubina - FK Baník Albrechtice 2:1 (1:1)

Branky: 29. Ciník Jiří, 70. Sasko Milan - 12. Hovůrka Jan, ŽK: 34. Hyrník Ondřej - 36. Goj Jaroslav, 40. Klus Jindřich, 56. Dorozlo David, Rozhodčí: Chýlek Martin - Kolarský Michal, Boráň Tomáš, Počet diváků: 120

TJ Unie Hlubina: Otoupalík - Olšovský, Bartoš, Hubeňák, Hyrník (87. Kaleta) - Petrov, Klíma, Sasko (74. Bláha), Cinik (62. Schmutz) - Fojtášek (80. Skýba), Krčmařík. Trenér: Malina Radek

FK Baník Albrechtice: Směták - Korzeniowski, Věčorek A., Hovůrka, Žyla D. - Chumchal (84. Kulhánek), Klus, Goj, Izaiáš (68. Kociolek Jakub) - Dorozlo, Kociolek Jan. Trenér: Kohút Dušan

Autor: Marek Chmiel