Rezervní celek získal na jaře první bod

Ve třetím jarním duelu a v prvním jarním domácím si svěřenci Lumíra Nogola připsali do tabulky první bod. Za B tým Baníku se prosadil ve 31. minutě Pavel Šteglík. Hosté ze Záblatí vyrovnali z vymyšlené penalty hlavního rozhodčího Daniela Barčáka v 70. minutě. B tým Baníku tak na jaře získal v prvním domácím jarním mistrovském utkání první bod, na kterém má velký podíl hlavně brankář Kamil Směták.

FK Baník Albrechtice B - FK Slovan Záblatí 1:1 (1:0)

Branky: 31. Šteglík Pavel - 70. Szkutek Pavel z pok. kopu, ŽK: 14. Kloza Tomasz, 55. Jonszta David, 63. Šteglík Pavel, 70. Enenkel Martin - 89. Szkutek Pavel, Rozhodčí: Barčák Daniel - Lipták Roman, Vejtruba Bedřich, Počet diváků: cca 50

FK Baník Albrechtice B: Směták - Jonszta, Paliatka, Kazík, Kloza - Bilan (59. Cihlář), Pasz, Legindi (46. Enenkel Martin), Šteglík (77. Uhrin D. st.) - Skorka (46. Kvapil J.), Smiga. Trenér: Nogol Lumír

FK Slovan Záblatí: Hekele - Mrázek (39. Sekera), Kaspřák, Pluta, Koch - Svrčina (54. Hájek), Bratovanov, Socha (64. Szkutek), Skokan - Sollich, Špryňar (80. Mucek). Trenér: Pluta Lukáš

Další mistrovské utkání v jarní části Okresního přeboru sehraje B tým Baníku v neděli 10. dubna, kdy se představí na půdě soupeře TJ Sokol Věřňovice. Utkání má naplánovaný začátek na 15:30 hodin.