Rezervní tým odjel z Doubravy s prázdnou

Albrechtické béčko v předposledním venkovním podzimním vystoupení prohrálo výsledkem 4:1 v Doubravě. Tři branky padly už v prvním poločase. Druhá půle přinesla celkem dvě branky, a to po jedné na každé straně. Za B tým Baníku se prosadil Martin Enenkel.

Baník OKD Doubrava - FK Baník Albrechtice B 4:1 (3:0)

Branky: 38. a 65. Chumchal Antonín, 9. Niemiec Ondřej, 20. Bambuch Petr - 82. Enenkel Martin, ŽK: 69. Hrčkulák Tomáš - 80. Enenkel Martin, Rozhodčí: Slabý Kamil - Lipták Roman, Vejtruba Bedřich, Počet diváků: cca 20

Baník OKD Doubrava: Křístek - Giertli (69. Nemček), Kučera, Široký, Olah (69. Kopanski) - Niemiec, Antal, Hrčkulák, Bambuch (58. Hogh) - Kuzník J., Chumchal. Trenér: Kuzník Petr

FK Baník Albrechtice B: Směták - Kloza, Pařík M., Machýček, Chmiel M. - Vlašic, Jordán, Enenkel Martin, Pasz - Ciesla, Pařík A.. Trenér: Nogol Lumír

Další mistrovské utkání sehraje B tým Baníku již v sobotu 31. října, kdy na domácí půdě přivítá tým TJ Baník Fučík Orlová. Utkání má naplánovaný začátek na 14:00 hodin.