Rezervní tým s týmem Horních Bludovic nerozhodně

V dalším přípravném zápase před zahájením jarní části sezóny si albrechtické béčko pozvalo na svoji umělou trávu svého soupeře ze soutěže, a to FC Horní Bludovice. Soupeř vedl po prvním poločas 0:1, ale tento výsledek se ve druhém poločase změnil a toto přípravné utkání skončilo nerozhodným výsledkem 3:3. Branky Baníku zaznamenala trojice Radim Skorka, Michal Kvapil a Jaroslav Kvapil.

FK Baník Albrechtice "B" - FC Horní Bludovice 3:3 (0:1)

Branky Baníku "B": Skorka Radim z pok. kopu, Kvapil Michal, Kvapil Jaroslav

Sestava Baníku "B":

1. poločas: Enenkel Marek - Kazík, Paliatka, Skorka, Chmiel M. - Bilan, Pařík M., Korzeniowski, Šteglík - Směták, Cihlář

2. poločas: Chmiel J. - Kazík, Paliatka, Uhrin D. st., Chmiel M. - Jonszta, Skorka, Machýček, Šteglík - Kvapil Michal (dorostenec), Kvapil Jaroslav

Další přípravné utkání v rámci zimní přípravy čeká na hráče rezervního týmů Baníku v neděli 13. března na domácí umělé trávě, když od 14.00 hodin se střetnou v generálce na jarní část s polským týmem LKS Victoria Haźlach.