Sezóna skončila třígólovou porážkou ve Starém Městě u Frýdku - Místku

K poslednímu zápasu v sezóně nastoupili fotbalisté Baníku na hřišti druhého týmů TJ DURMAN Staré Město. Baníkovci byli v úvodu utkání lepším týmem ale ve 21. minutě vedení ujali domácí, kdy se trefil Glembek. Druhou branku přidal domácí tým ve 40. minutě, kdy se hlavou prosadil Slota, který ve 47. minutě zvýšil vedení domácích na konečných 3:0. Baník byl domácímu týmů velmi vyrovnaným soupeřem ne-li v některých momentech i lepším týmem, ale doplatil na neproměňování svých šanci. Ze Starého Města u Frýdku - Místku tak Baník veze domů prohru 3:0 a letošní sezónu zakončil prohrou.

TJ DURMAN Staré Město - FK Baník Albrechtice 3:0 (2:0)

Branky: 40. a 47. Slota Lukáš, 21. Glembek Přemysl, Bez ŽK, Rozhodčí: Krištof Adam - Přeček Dušan, Fanc Josef, Počet diváků: 160

TJ DURMAN Staré Město: Střalka A. - Birčák Ja., Sušovský, Střalka K. (84. Šimek), Kmošťák - Rudel, Němec Petr ml., Němec T. (77. Chalachan L.), Glembek (66. Kozel) - Slota (71. Němec Patrik), Štěrba. Trenér: Němec Petr st.

FK Baník Albrechtice: Mato - Vagner, Věčorek, Hovůrka (78. Chmiel M.), Pasz (53. Smiga) - Kociolek Jakub (86. Ciesla), Korzeniowski, Marcol, Izaiáš (74. Směták) - Žyla D., Chumchal. Trenér: Věčorek Aleš a Hekera Aleš

Autor: Marek Chmiel