Skvělá práce! Baník veze z Veřovic díky brankám Martina Enenkela tři body za vítězství 2:0

Velmi těžké utkání čekalo na albrechtické fotbalisty. Po domácí výhře se Baník představil na hřišti silného týmů v Ženklavě proti AFC Veřovice. V prvním poločase začal lépe Baník, který se v úvodu utkání díky brance Martina Enenkela dostal již ve 3. minutě do vedení. Za tři minuty stejný hráč přidal druhý gól a Baníkovci tak měli náskok dvou gólů. Hráč Baníku, který nastoupil poprvé za A tým Baníku od začátků mistrovského utkání prožil perfektní premiéru v základní sestavě. Ve zbytku utkání se skóre již neměnilo a Baník si tak připsal po těžkém utkání další důležité tři body za vítězství 2:0.

AFC Veřovice - FK Baník Albrechtice 0:2 (0:2)

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděly Albrechtice do Veřovic, respektive na hřiště do Ženklavy, kde chtěly potvrdit stabilní formu.

Baník šel do vedení již ve 3. minutě. Jindřich Klus ukázal svůj důraz u lajny a stříleným centrem našel volného Martina Enenkela, který se trefil z voleje nádherně k tyči - 0:1. V 6. minutě přidaly Albrechtice další branku. Tentokráte zvolil ideální přihrávku za obranu David Dorozlo znovu na nabíhajícího Martina Enenkela a ten se opět ránou z voleje pod břevno nemýlil - 0:2. Veřovice se poprvé osmělily ve 14. minutě, kdy z hranice velkého vápna střílel Michal Hanko, ale s touto střelou si Kamil Směták poradil bez větších problémů. Ve 21. minutě se po faulu na Jakuba Kociolka postavil k  rozehrání přímého kopu tradiční exekutor David Dorozlo a jeho pokus proletěl jen těsně kolem šibenice branky Veřovic. Výše zmiňovaný hráč stihl ještě jednou do poločasu ukázat svou kopací techniku. Ve 26. minutě vyslal technický pokus, ale domácí brankář míč konečky prstů vytěsnil nad břevno. Do šance se dostával o minutu později albrechtický Jan Kociolek, ale míč si příliš předkopnul a tak ho gólman Veřovic obral o míč.

Ve druhém poločase se nic podstatného nestalo. Albrechtice si hlídaly výsledek a nechtěl dopustit zkorigování výsledku. Do vyložených šancí se nedostalo ani jedno mužstvo a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. Za zmínku stojí možná jen pokus Jana Kociolka, který se obtočil kolem stoperů, ale pak už nedokázal razantně zakončit. Baník zaslouženě zvítězil a odvezl si domů cenné tři body.

Branky: 3. a 6. Enenkel Martin, ŽK: 62. Žyla Daniel, Rozhodčí: Poledník Radek - Klimek Tomáš, Vojkovský Michael, Počet diváků: 80

AFC Veřovice: Fojtík M. - Matuš M., Adamec, Kupčák, Švolba - Gold, Košelík, Valošek, Knybel (55. Michálek) - Hanko, Satek (82. Matuš O.). Trenér: Mička Roman

FK Baník Albrechtice: Směták - Kulhánek, Věčorek A., Korzeniowski, Pařík M. - Kociolek Jakub (55. Izaiáš), Žyla D., Klus, Enenkel Martin (78. Parchanský) - Kociolek Jan, Dorozlo. Trenér: Kohút Dušan