Středeční podvečerní prohra s béčkem Lokomotiva Petrovice

Středeční podvečerní střetnutí mezi domácím týmem FK Baník Albrechtice a hostujícím TJ Lokomotiva Petrovice B se hrál na umělé trávě v Albrechticích za velmi nepříznivých podmínek a to za velmi hustého sněžení. V tomto utkání zvítězili hráči béčka Lokomotiva Petrovice, kteří si proti domácímu týmů složený z většiny hráčů z B týmů Baníku připsali výhru výsledkem 1:7. Jedinou branku Baníku vstřelil David Duda.

FK Baník Albrechtice - TJ Lokomotiva Petrovice B 1:7 (0:2)

Branka Baníku: Duda David

FK Baník Albrechtice: 1. poločas: Hekera - Kloza, Paliatka, Wojtyna, Čoček (20. Duda) - Chmiel M., Pasz, Dorozlo, Šteglík  - Kvapil M., Kociolek Jan. 2. poločas: Enenkel Marek - Kloza, Paliatka, Pařík A., Duda - Legindi, Pasz, Morcinek, Šteglík - Smiga, Kociolek Jan.

Další přípravný zápas čeká na fotbalisty Baníku již v sobotu 13. února, kdy se na umělém povrchu v domácím areálu utkají od 10.15 hodin s týmem Finstal Lučina.