Třetí prohra v řadě, Baník prohrál i s týmem Sedliště

Baník se v neděli 21. května představil po dvou porážkách v řadě na domácím hřišti, kdy přivítal souseda v tabulce - TJ BDSTAV Sedliště. Baník chtěl konečně zvítězit, ale to se mu nedařilo již od začátků tohoto utkání, jelikož v 5. minutě a v 9. minutě se hosté dvakrát radovali ze vstřelené branky, kdy se prosadil Krejčok s Papřokem a do kabiny po těchto dvou trefách šli hosté s vedením 0:2. Ve druhém poločase Baník obdržel v 66. minutě třetí gól v utkání a i když se Baníkovci v 70. minutě zásluhou Jana Hovůrky prosadili, tak to již na bodovém zisku nic nezměnilo a Baník tak prohrál potřetí v řadě a dál se trápí.

FK Baník Albrechtice - TJ BDSTAV Sedliště 1:3 (0:2)

Branky: 70. Hovůrka Jan - 5. a 66. Krejčok Dominik, 9. Papřok Radim, ŽK: 28. Mokroš Jakub, Rozhodčí: Přeček Dušan - Viščor Michael, Kret Martin, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Mato - Kulhánek (69. Chmiel), Věčorek (78. Smiga), Korzeniowski, Vagner - Kociolek Jakub, Hovůrka, Dorozlo, Izaiáš - Chumchal, Kociolek Jan (53. Pasz). Trenér: Kohút Dušan

TJ BDSTAV Sedliště: Majer Dan. - Jiříček, Němec, Foukal, Mokroš - Vlček, Sekanina (78. Pohludka), Papřok, Bilas René - Krejčok, Majer Dom. (57. Bilas Robin). Trenér: Valas Ivo

Autor: Marek Chmiel