Úterní podvečerní prohra s divizní Lokomotivou Petrovice

Úterní podvečerní střetnutí mezi domácím týmem FK Baník Albrechtice a hostujícím divizním týmem TJ Lokomotiva Petrovice se hrál na umělé trávě v Albrechticích. V tomto utkání zvítězili hráči divizní Lokomotivy Petrovice, kteří si proti domácímu týmů připsali výhru výsledkem 1:5. Jedinou branku Baníku vstřelil Antonín Chumchal.

FK Baník Albrechtice - TJ Lokomotiva Petrovice 1:5 (0:1)

První poločas tohoto přípravného utkání přinesl šance na obou stranách. Za domácí měli ty největší Antonín Chumchal a Tomáš Izaiáš. Za hosty zase Daniel Hanusek. Nikdo však neuspěl. První gól přišel těsně před koncem první půle, kdy po špatné malé domů si Baníkovci vstřelili, dalo by se říci vlastní gól. První poločas tak skončil těsným výsledkem 0:1 ve prospěch hostů. Ve druhém poločase se hosté prosadili celkem čtyřikrát, kdy první dvě branky naši domácí hráči takzvaně hostům darovali. Baník naopak své tři tutové šance neproměnil, ale aspoň jednou se prosadil díky proměněnému pokutovému kopu Antonínem Chumchalem. Baníkovci tak s divizním týmem Lokomotivy Petrovice prohráli výsledkem 1:5.

Branka Baníku: Chumchal Antonín

Další přípravný zápas čeká na fotbalisty Baníku již v pátek 17. února, kdy se na umělé trávě v Českém Těšíně v areálu Frýdecká utkají od 17.00 hodin s domácím týmem FK Český Těšín.

Autor: Marek Chmiel