V Brušperku se nám nedaří. Tentokrát jsme domácím podlehli 0:3

Stává se tradicí, že zápasy Baníku v Brušperku vyhrají vždy domácí. I utkání 17. kola tohoto ročníku 1. A třídy skupiny B totiž vyhráli domácí, které ve 27. minutě poslal do vedení Zajac. Po změně stran přidal druhou branku Kornak, když zblízka překonal Smětáka. V 63. minutě využili domácí rychlý brejk, který zakončil přesnou střelou Blahut. Baníkovci recept na brušperskou obranu nenašli, a tak svému soupeři podlehli 0:3. Brušperský stadion tak pro Baníkovce znovu zůstal zakletý.

SK Brušperk - FK Baník Albrechtice 3:0 (1:0)

Branky: 27. Zajac Petr, 56. Kornak David, 63. Blahut Jan, ŽK: 50. Věčorek Aleš, Rozhodčí: Andrýsek Nikola - Viščor Michael, Pavlásek Martin, Počet diváků: 203

SK Brušperk: Murín - Karlík, Folta, Kuba, Vančo - Šimon (46. Blahut), Zajac (68. Ševčík), Coufal (75. Chrašč), Hančín (42. Kornak) - Bogdan, Laryš (84. Vojtek). Trenér: Karsten Radim

FK Baník Albrechtice: Směták - Žyla D., Věčorek, Hovůrka, Vagner - Kociolek Jakub, Korzeniowski, Dorozlo, Izaiáš (66. Pasz) - Chumchal, Kociolek Jan. Trenér: Věčorek Aleš a Hekera Aleš

Autor: Marek Chmiel