Všechny body pro hosty, Baník Albrechtice - Dolní Datyně 1:3

Dva domácí zápasy bez prohry a stop. Na třetí pokus to nevyšlo. Albrechtičtí fotbalisté podlehli v 8. kole 1.A třídy skupiny B mužstvu TJ Havířov - Dolní Datyně výsledkem 1:3, byť šance na lepší výsledek určitě byla. Domácím však zlomily vaz dvě rychle branky ve druhém poločase v rozmezí 73. a 75. minuty. Jedinou branku Baníku v utkání zaznamenal ve 34. minutě utkání Jan Lukan.

FK Baník Albrechtice - TJ Havířov-Dolní Datyně 1:3 (1:1)

Branky: 34. Lukan Jan - 17.Bilas René, 73. Kodenko Tomáš, 75. Tomašák Petr z pok. kopu, ŽK: 88. Věčorek Aleš - 26. Tomašák Petr, 66. Miczka Roman, Rozhodčí: Bednář Marcel - Pasterčák Jozef, Klimek Tomáš, Počet diváků: cca 200

FK Baník Albrechtice: Hekera - Pařík M. (66. Kociolek Jan), Věčorek A., Wojtyna, Korzeniowski - Kociolek Jakub, Široký, Dorozlo, Izaiáš (70. Parchanský) - Žyla D., Lukan. Trenér: Kohút Dušan

TJ Havířov-Dolní Datyně: Vasilko - Dolák, Batiha, Neuman, Pištěk - Kubiena, Miczka, Tomašák, Stebel - Bilas René (86. Rohel), Kodenko (78. Baláž). Trenér: Menoušek Zdeněk