Z 0:2 na 2:2! Baník veze z Dobratic zlatý bod

Deváté kolo 1. A třídy skupiny B mezi domácím týmem TJ Dobratice a hostujícím týmem FK Baník Albrechtice vítěze nemělo. Albrechtičtí na horké dobratické půdě doslova vydřeli remízu 2:2 a poprvé si připsali v nové sezóně první remízu. Domácí se rychlé po dvou brankách svého kapitána Mariána Causidise z 7. a 18. minuty dostali do dvoubrankového vedení, které dokázal Baník srovnat díky brance Tomáše Izaiáše z 34. minuty a Tomáše Wojtyna z 84. minuty, kdy stoper Baníku proměnil pokutový kop a zajistil Baníku velmi cenný a důležitý jeden bod v tomto utkání.

TJ Dobratice - FK Baník Albrechtice 2:2 (2:1)

Branky: 7. a 18. Causidis Marián - 34. Izaiáš Tomáš, 84. Wojtyna Tomáš z pok. kopu, ŽK: 70. Skotnica Ondřej, 83. Škola Vojtěch - 27. Kociolek Jakub, 53. Kociolek Jan, 59. Izaiáš Tomáš, Rozhodčí: Uličný Martin - Žáček Marek, Brabec Roman, Počet diváků: cca 130

TJ Dobratice: Tesarčík - Gongol (60. Kolář), Lýsek, Klesniak L. - Dobiáš (65. Světlík), Uherek, Škola, Skotnica - Somr, Hlaváč, Causidis. Trenér: Blahuta Martin

FK Baník Albrechtice: Hekera - Žyla D., Věčorek A., Wojtyna, Kulhánek - Kociolek Jakub (77. Pařík M.), Korzeniowski, Dorozlo, Izaiáš (61. Parchanský) - Kociolek Jan, Lukan (90. Kloza). Trenér: Kohút Dušan