Ze Sedliště veze dorost bod za remízu 1:1

Středeční dohrávku 17. kola krajské soutěže skupiny B mají za sebou dorostenci Baníku. V dohrávce 17. kola remizovali dorostenci Baníku na hřišti týmů TJ BDSTAV Sedliště výsledkem 1:1, kdy poločasový stav byl 1:0 pro domácí, kteří se dostali do vedení v 7. minutě zásluhou Petr Slováčka. Dorost Baníku vyrovnal v 85. minutě, kdy se prosadil Michal Kvapil a uzavřel konečné skóre utkání na nerozhodných 1:1. Dorost Baníku si tak po nedělní domácí výhře nad Havířovem B připsal další bodový zisk.

TJ BDSTAV Sedliště - FK Baník Albrechtice (Dorost) 1:1 (1:0)

Branky: 7. Slováček Petr - 85. Kvapil Michal, ŽK: 60. Majer Dominik, 70. Krischke Richard - 83. Koňczyna David, Rozhodčí: Matějek Vojtěch, Počet diváků: 30

TJ BDSTAV Sedliště: Krejčok - Gabriel, Jež, Adamus, Gwozdz - Slováček, Majer, Krischke, Mojžíšek - Piekarczyk, Kunz. Trenér: Dorda Jiří

FK Baník Albrechtice: Adamec D. - Baránek, Sliwka, Robenek, Vondrus - Kubica (46. Šlachta), Uhrin D. ml. (25. Pasz), Kvapil M., Gabrhel J. (73. Koňczyna), Mička - Mokrosz. Trenér: Kvapil Jaroslav a Szosztok Vladislav