Ze Starého Města bez bodů, domácí vyhráli 3:1

Albrechtičtí prohráli i ve druhém venkovním mistrovském utkání v nové sezóně. Ve Starém Městě podlehli domácímu týmu 3:1. Domácí tak potvrdili své postavení v tabulce a počtvrté za sebou vyhráli. Za Baník se v tomto utkání prosadil jako jediný Tomáš Izaiáš.

TJ DURMAN Staré Město - FK Baník Albrechtice 3:1 (2:1)

Baníkovcům zápas příliš nevyšel, přestože se ujali vedení po pěkné akci zakončenou Tomášem Izaiášem. Ten se dostal k míči a z póza šestnáctky ho poslal do sítě. Ihned po vstřelené brance však Baníkovci inkasovali - 0:1. Zatímco v některých utkáních to nakonec příliš nevadilo, v sobotu tomu tak nebylo. Dvě minuty po vedoucí brance se prosadil perfektní střelou do šibenice domácí Tomáš Žáček a bleskově vyrovnal - 1:1. V první půli se hrál pohledný fotbal, který se divákům musel líbit. Baníkovci nastřelili dvě břevna a jednou vyškrábl střelu hlavou Jana Kociolka perfektním zákrokem domácí brankář. Domácí tým byl po úvodní půlhodině aktivnější a hosty z Albrechtic přehrával. Vyústěním domácí aktivity byla ve 34. minutě druhá branka, kterou zaznamenal po přesném centru přesnou trefou Tomáš Boráň a poslal Staré Město do vedení - 2:1.

Druhý poločas už tak záživný nebyl. Hosté z Albrechtic se do vyložených šancí nedostávali, Staré Město mělo dvě dobré příležitosti, ale albrechtické akcie na zisk minimálně bodu držel brankář Hekera. Jenže přišla 68. minuta, chyba na polovině hřiště, kterou potrestal přesnou trefou domácí útočník Tomáš Boráň. Ač Hekera směr střely vystihl, míči v síti nezabránil a domácí vedli o dvě branky - 3:1. Zbytek utkání si už domácí pohlídali a připsali si čtvrtou výhru v řadě a upevnili své první místo v tabulce.

Branky: 34. a 68. Boráň Tomáš, 15. Žáček Tomáš - 12. Izaiáš Tomáš, ŽK: 78. Boráň Ondřej - 77. Kociolek Jan, Rozhodčí: Přeček Dušan - Havlík Přemysl, Fanc Josef, Počet diváků: cca 210

TJ DURMAN Staré Město: Střalka A. - Smilowski, Papaj, Střalka K., Němec T. (66. Sušovský) - Rudel, Žáček (73. Novák), Štěrba, Boráň O. - Boráň T., Glembek. Trenér: Němec Petr

FK Baník Albrechtice: Hekera - Pařík M., Korzeniowski, Věčorek A., Kulhánek - Kociolek Jakub, Parchanský (73. Kloza), Dorozlo, Izaiáš - Kociolek Jan (86. Smiga), Lukan. Trenér: Kohút Dušan