Archiv článků

Doma s Vratimovem porážka !!!

23.04.2017 20:58
Mužstvo mužů v dnešním domácím mistrovském utkání nestačilo na tým FC Vratimov a prohrálo výsledkem 0:3, kdy poločasový stav byl 0:1.

Starší žáci domů s prázdnou !!!

23.04.2017 20:57
Starší žáci dnes sehráli na hřišti týmů TJ Sokol Věřňovice další mistrovské utkání, ve kterém prohráli těsně 4:3 (1:1). O všechny tři branky Baníku se postaral Robin Uhrin.

Starší přípravka ve čtvrtek nehrála !!!

23.04.2017 20:56
Starší přípravka ve čtvrtek své první jarní domácím mistrovské utkání proti týmů FK Těrlicko nehrála kvůli nepříznivému počasí. Utkání bylo odloženo na čtvrtek 15. června v 17.00 hodin.

František Palowski slaví 80 let

19.04.2017 21:46
Osmdesáté narození oslavil 18. dubna 2017 albrechtický hráč, funkcionář, fanoušek pan František Palowski. Panu Františkovi Palowskému srdečně gratulujeme a přejeme mu hlavně mnoho zdraví!

Velmi smutná zpráva

19.04.2017 21:45
S hlubokým zármutkem oznamujeme, že 16. dubna 2017 ve věku 78 let zemřel bývalý albrechtický hráč, funkcionář, fanoušek a především skvělý člověk pan Eugeniusz Krupa. Čest jeho památce!

Z Datyň s jedním bodem za remízu 2:2 !!!

15.04.2017 19:50
Mužstvo mužů Baníku si z dnešního mistrovského utkání z hřiště týmů TJ Havířov - Dolní Datyně veze domů zasloužený jeden bod za remízu 2:2 (1:0). Nutno dodat, že Baníkovci prohrávali 2:0, ale bojovným výkonem ve druhém poločase na velmi špatném terénu zaslouženě skóre vyrovnali. Obě...

Starší žáci i starší přípravka bez bodů

14.04.2017 20:12
Starší přípravka v úvodním utkání na jaře ve čtvrtek prohrála na hřišti týmů TJ Internacionál Petrovice výsledkem 6:4 (4:2). Branky Baníku: Michael Ryška 2 a Michal Pařík 2. Starší žáci také prohráli, a to doma s týmem TJ Petřvald u Karviné výsledkem 0:11 (0:8).

S Dobrou vítězství 4:1 !!!

09.04.2017 20:21
Mužstvo mužů Baníku dnes doma porazilo tým TJ Sokol Dobrá výsledkem 4:1 (1:1). Branky Baníku: Marek Korzeniowski 2, Antonín Chumchal a David Dorozlo.

09.04.2017 20:20
Starší žáci Baníku dnes odehráli mistrovské utkání na hřišti týmů FC Horní Bludovice, odkud si odvezli porážku 9:0 (4:0).

Muži z Brušperku opět bez bodů !!!

01.04.2017 23:20
Mužstvo mužů Baníku si z mistrovského utkání nedovezlo opět ani bod. Baníkovci prohráli výsledkem 3:0 (1:0) a prokletí Brušperského hřiště stále pokračuje.
Záznamy: 31 - 40 ze 516